Új hozzászólás Aktív témák

  • horcsog

    tag

    válasz csababarca #65714 üzenetére

    Tigris nyári és koraőszi csali inkább . Nem azt mondom most nem eszi meg a ponty mert mit nem eszik az meg. :) De inkább melegebb vízre való. Ha van lehetőség azon a tavon a sekély tóvégi lapos részen horgászni az nem kíméleti terület akkor ott nyomasd. Általában úszózásnál úgy szoktam akadóban nagy a horog arra 3 szem konzervet rakok eltakarja nagyjából azt a keszegek csak piszkálgatni szokták felvenni nem igazán tudja. De ha kis horoggal feederezel akkor is 2 szemet rá tudsz rakni. Hát ha még úszóssal tóvégi laposon ilyenkor és 1-2 marok konzervkukoricával etetni megutálnád a pontyozást a sok kapás miatt. :)

    Kétrészes bojlist mazda3 nem egy nagy méretű kocsi az anyósülésre még garázsban is lazán beforgatom nincs is hátratolva az ülés és a garázsban nem tudom teljesen nyitni az ajtót sokszor ha közel állok a polcokhoz. :) A 3,6-ost pedig botzsákban vannak ami még kicsit növeli a hosszt , botzsák nélkül nem szeretem vinni de úgy még simább ügy lenne. Ha az ülés hátra van tolva akkor pláne , de nem tolom hátra.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák