Új hozzászólás Aktív témák

  • BogyóBP

    addikt

    60G os dobosúlyú bottal kb mekkora az a kosárméret mind alagút mind methodból ami biztonsággal dobálható töltött állapotban? Egy deáki 20G os kosárral dobálgattam töltve eléggé görbitette a botot nemtudom hány gramm lehetett de kicsit paráztam. Nyilván más ha szemes és más ha etetőanyaggal van töltve de úgy általánosságba érdekelne a dolog. Van egy nagyobb spádém is az 90G os dobosúllyal rendelkezik de az olyan nehéz (270g) hogy sérvet kapok ha megemelem.


    ooloo:

    Igen valóban nagyon tehetséges a csávó. Az első részt én is megnéztem eszméletlen felvételek voltak ott, megérne egy természetfilm dij nevezést a produkció, simán benne lenne a legjobb 3 ban. Nagyon kiváncsi lennék hogy mivel forgat, drónnal is?

    Más: ha szeretnék néha pecás videót rögziteni akkor mi a jobb rá? Drón vagy Go pro szerü testkamera? Én a drónt azért tartanám érdekesnek mert azzal akár az úszó felé is lebeghetek még izgalmasabb felvételeket készitve. Illetve ha nagyon be van ülve a hely kiküldenem hogy a partot lepásztázhassam hol lehet még horgászni.

    [ Szerkesztve ]

    ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

Új hozzászólás Aktív témák