Új hozzászólás Aktív témák

  • galervin93

    őstag

    válasz vendingo #56033 üzenetére

    Én az etetőt is otthon keverem. Igaz nekem meg a kipakolás meg a kényelmes elhelyezkedés vagy egy óra. :DDD Amit lehet megcsinálok otthon, etető, előke, spiccezésnél szerkók, de az úszókat is általában előre "bemérem" és rájuk írom, ténylegesen hány grammosak, hogy kint már csak a finomhangolást kelljen csinálni.
    3 részes feeder: az első (nyél)tag normál irányban, a második, középső tag fejjel lefelé, majd a spicctag megint normál irányban, így szépen egymás mellé lehet simítani a tagokat. Bár nem szoktam, de ha nagyon lusta vagyok, még az előke is rajta marad, beakasztom valamelyik gyűrűbe a horgot és hajrá. :)

    (#56057) vendingo
    Egy jobb kosár a Dunára minimum 700-800 ft, na most 3-4 darab minimum legyen az embernél, nekem 3-6 uncia közöttiek vannak, plusz a kisebb méretű (5-6 soros) kosarak közül 100, 125, 150, 200 grammosak szintén legalább 3 db... És ez a kiindulási alap, ennél ha több van csak jobb. A Duna meg éhes. :DDD :N

    [ Szerkesztve ]

    Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

Új hozzászólás Aktív témák