Új hozzászólás Aktív témák

  • Steady74

    Topikgazda

    válasz golyós #36818 üzenetére

    Walterbottal a f@szom kivan. A Dunakeszi Wland mai pénztárosa hozta a szokásos kereskedelmi formát. Vettem csontit meg 1 kg etetőanyagot, odalépek a pénztárhoz, köszönök, mondom a vevőkódom és a nevem. Rám sem néz (nem vagyok ugyan egy David Hasselhoff), azt mondja: még egyszer. Emberekkel dolgozom együtt, azt gondolom alapvető kommunikációs elem, ha ránézek arra akihez beszélek, megszólítom, és mint ebben az esetben megmondom, hogy nem értettem, elmondaná még egyszer? Legszívesebben mind a 4 doboz csontit kiszórtam volna elé, hogy számolja meg, de siettem. Elmondtam még egyszer a kódom. Mondja az árat, átadom a pénzt, kirántja a kezemből, majd a visszajárót leb@ssza az asztalra. Mondjuk eggyel jobb volt mint általában, akkor felkúrja a szatyrot a pultra, hogy pakoljak bele... Legközelebb vagy otthagyom a picsába a cuccot vagy tényleg megszámoltatom a csontit vele. Elképesztő, ahogy lekezeli az embert. Nem várok vörös szőnyeget, konfettit és reflektorokat, csak alapvető tiszteletet, ha már náluk költöm el a pénzem és járulok hozzá a fizetéséhez. Felháborít.

Új hozzászólás Aktív témák