Új hozzászólás Aktív témák

  • galervin93

    őstag

    válasz itachi94 #30955 üzenetére

    Akkor azt javaslom, egyelőre a berozsdásodott mozdulatokat kell feleleveníteni, ne kezdj bele rögtön egy másik módszerbe (match). Ráadásul a matchezés elég kényes műfaj, ehhez képest a feederezés (alapszinten) szerintem "gyerekjáték". Szóval én most ráfeküdnék a feederre a helyedben, olvass és videózz sokat (ha meg nem tiszta valami, akkor kérdezz - azért még nem ettek embert). No és persze gyakorolj, gyakorolj, gyakorolj. Még csak a vízpartra sem kell kimenni sok esetben, hogy lásd, hogyan boldogul a botod X súlyú kosárral, hogyan terhelhető, vagy hogy éppen az etetőanyag, amit kinéztél, hogyan viselkedik a vízben különböző keverési módszerekkel, csak az asszony meg ne lássa a kádat tele trutyival :)) - én órákat el tudtam-tudok játszadozni ilyen apróságokkal, volt hogy a szomszéd hülyének nézett, hogy a kertben dobálok egy körteólommal, de nem szégyen, csak "könyvből" nem lehet megtanulni horgászni (sem).
    Milyen botod van egyébként? Mert a feederezésnek is ezer válfaja van, a manapság nagyon divatos method, a klasszikus hengeres kosár, csontis kosaras, körte alakú kosár meg még ezer másik módszer... Folyóvíz vs. tó megint más tészta, ezek mind-mind más technikát, más végszereléket igényelnek, picit a horgászat is különbözik velük.
    Szóval hajrá, sok szerencsét a(z újra)kezdéshez! :-)

    Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

Új hozzászólás Aktív témák