Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • unravel

    őstag

    válasz ruti #2789 üzenetére

    Amilyen ijesztő volt a kezdés annyira örültem annak hogy sikerült visszajönni a meccsbe.

    Planétát nem ismerem. Nem játszott rosszul.

    Mikor Mészáros vetődéssel szerezte meg a labdát a félpályánál , amiből sikerült gólt dobni, az nagyon tetszett.

    Fantasztikusan védett az új kapus. Hála neki.

    Jó lesz ez. (Talán)

    ¯\_(ツ)_/¯

  • WonderCSabo

    félisten

    válasz ruti #2789 üzenetére

    Én megnéztem a meccset, ezer egyetemi teendőm között, a hsz írásra már nem jutott idő. Szerintem az első félidőben totál el voltunk fogódva:

    - mégis csak nem volt könnyü először hazai pályán játszani
    - az oroszok mást játszottak mint amire számítottunk

    Nekem az újoncok játéka tetszett, látszott, hogy nagyon bizonyítani akarnak, és eddig számomra szimpik. Erdősi jó volt a szélen, az éppen elkapott bevetődős indításos gólja szerintem a meccs gólja volt. Mészáros is nagyon nyomta, az említett labda után vetődés és előre passz pl. óriási volt. Bíró Blanka pedig nagyszerűen védett a kapuban, sztem simán jobb mint Herr és ezen a meccsen Kisst is lenyomta. Szerintem Planéta sem játszott rosszul, igaz volt két eldurrantása, és sajnos a végén meg nem vállalta el és odanyomta a 25 centivel kisebb Zizinek aki csak a sáncba tudta vágni.

    Szerintem most Szucsánszki alatt annyira nem ment a játék, Misike mintha jobban irányított volna. Tomorival sem voltam megelégedve őszintén szólva, a végén meg megint butaságot csinált. Trischuk a heteseket szépen bevágta.

    Fel kéne pörögni, mert a második félidőben se mutattuk meg mit tud igazából ez a csapat.

Új hozzászólás Aktív témák