Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Egon

    nagyúr

    válasz ruti #2708 üzenetére

    várj, Triffa ugye egyéni szponzorált volt, nem a Váctól kapta a (teljes) fizuját

    Tudom, de aki az ő fizuját állta, az korábban Uhrakova pénzét fedezte, és nem gondolom hogy Triffa lelépése után, mást már nem finanszírozott volna (ha mégis ez a helyzet, akkor persze nem szóltam).

    Tápai fizujára jobban kíváncsi lennék, abból is lehetne gazdálkodni...

    Szerintem az a pénz nem létezik: azt beépítették a leigazoltak (és esetleg a többiek, beleértve a vezetést is) fizujába (gondolom már a keret kialakításakor eldöntötték, hogy nem számolnak Szabinával).

    O. Kati lesz megint átmenetileg, Gulyás után is rögtön nyertünk vele asszem...

    Na ja, csak éppen Tápai nem véletlenül ült a kispadon, terhes létére, úgy hogy játszani már nem tudott/akart. A pletykák szerint a kezében tartott törölközőben volt egy mobil, amiről kapta a taktikai utasításokat folyamatosan, és azokat továbbította Ottó Katalinnak, de pisszt... ;]
    Ha azt gondolod, hogy O.K. korosztályos tapasztalata elég a felnőtt mezőnyben, szerintem tévedsz.
    Persze a következő két meccsre, még egy NA-ba oltott Ambros Martínnal sem lenne semmi esélyünk, ergo tökmindegy ki ül a padon (a csapat edzése persze más kérdés). Utána meg elvileg felépül 1-2 sérült, ergo akár még KCS-val is beállhatott volna egy nyerő széria a papíron könnyebb ellenfelek ellen - már sosem tudjuk meg.

    "Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

Új hozzászólás Aktív témák