Új hozzászólás Aktív témák

  • gasMask!

    tag

    Na mivan, ha én nem írok meghal a topik? ;]

    Hát uraim, elkezdtem kettlebell edzésekre járni. Az első olyan kellemesen fárasztó volt, viszont a másodikon meghaltam. A kétkezes swing. Amikor megmutatta az edző hogy mi az a swing, és kipróbáltam, azt gondoltam ezek hülyéskednek. Egy 12 kilós golyót kell lengetnem? Ráadásul még mondta is, hogy ne tartsam meg, csak lengessem. Hát ez semmi. Gondoltam akkor. Na edzés végén volt 6x20 snatch + 20 nyolcas.

    Kicsit kitérnék itt a saját felépítésemre. 60 kg vagyok, és 12-es kettlebellt használok az edzéseken, :B azt mondták 70kg alatt 12 kilós kell. Azt hittem kevés lesz, de most a swingelés után, és hogy láttam hogy a százkilós hústornyok is átlagban 16 kilóssal edzenek, megnyugodtam. Elég lesz az a 12 kg. Ami még megnehezíti a dolgom, hogy otthon csak bicepszre, és tricepszre edzettem. KM edzésen is utoljára májusban voltam. Tehát a hátam, és a lábam pl egyáltalán nincs feledzve. Szóval az készült ki a legjobban. A derekam olyan szinten kész volt, hogy edzés után alig tudtam bepakolni a táskámba, de még járni is nehezemre esett. Ez kb egy hétig így volt. Előrehajolni minimálisan sem tudtam. Ez normális, vagy valamit elkúrtam? Remélem hogy nem, mert a végén már kicsit sem volt szabályos a swing-em.

    Ez a swing ez halálos. Életemben nem készültem még ki szerintem annyira, mint akkor. Kíváncsian várom milyen gyilkos gyakorlatok lesznek még. ;]

    El Guapo says... ''You can buy muscles, but you can't buy COJONES!'' / ''hát KM edzésen előszöris kivágunk egy fát egy heringel, aztán ököllel vasbetont zúzunk'' _az

Új hozzászólás Aktív témák