Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lemmy71

    Topikgazda

    válasz gu007 #767 üzenetére

    Jó lesz az ;] Látom egy pillangó szelepet tettél a kéménybe, én is filóztam rajta de nem találtam olyan méretű rozsdamentes korongot így maradt a tető kupak. De ahogy látom a kémény méretét te sem a feldon calculator alapján választottad, azt a virsli kéményméretet én sem értettem, meg eléggé bénán is mutatott volna rajta :DDD Úgynézem egy kicsit fröcskölt a co -d mert elég sok a flex nyom :D Már bánom hogy én trafóval hefteltem de lusta voltam kijárkálni a telepre hogy co val varjam, azzal szebb lett volna, de a lényeg hogy így is mocskos erős lett ;] Nem lesz egy kicsit szűk az a szellőző nyílás, bár azon utólag lehet majd alakítani. A drága rozsdamentes elektródát elpazarolod a rácsra :F Én sima húzott 8 -as köracélból csinálom úgy mint a videón a srác van egy szál 10X10 -es zártszelvényem abból lesz majd a keret, egy fél disznót is megbír. Elől a forgattyúnak, találtam 20X8 laposvasat holnap tüzet rakok faszénből és felmelegítem utána megcsavarom hogy valami pofája legyen, kíváncsi leszek hogy sikerül majd, ilyet még sosem csináltam :U
    Néztem én s hasonló hőmérőket az alin, de még nem tudtam dönteni, de egy analóg órát azért felszerelek, találtam egy nagy rozsdás lópatkót majd annak a közepében lesz az óra :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák