Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BluEyes

    őstag

    válasz lemmy71 #1499 üzenetére

    No, az első közérdekű tapasztalat meg is volt, szerencsére csak próbaüzemet csináltunk, étel nem készült.
    Grillprofi brikett [link]
    Na ezt messzire kerülje el aki jót akar! Szürkés szín, málik szét mint a szombati piskóta. Úgy 15 darabot tettem a Kamadoba. Alig akart begyulladni. Aztán alig akart beizzani. 200 fok volt kábé a max amit ki tudtam hozni a Kamadoból, ezt jó 2-2,5 óra nyöszögés után sikerült elérni. Rengeteg sárgás színű hamu maradt utána. A maradék megy a vegyestüzelésűbe, soha többet belőle. Utólag elolvasva a termék adatokat, meg a vásárlói véleményeket, persze kiderül, hogy ez barnaszén brikett, és a német vevők is ugyanezt tapasztalták, sok a totál negatív vélemény.

    És akkor pozitív élmények:
    Lidl faszénbrikett, 2,5 kg, 799 Ft. Te is ajánlottad. Na ez viszont rendben van szerintem is, olcsó, gyullad, beizzik, fűt rendesen. 250 fok fölé nem akartam engedni egyelőre, úgyhogy meg kellett vonni tőle a zoxigént. Ebből fogok még venni pár zsákkal.
    Lidl hőlégfúvó, 4444 Ft. 2000w, 550 C a nagyobbik fokozaton. Kb két perc beindítani vele a grillt. Nem tudom, meddig fogja bírni. Reménykedek hogy jó darabig nem lesz baja.

    Azért jó a tengerparton, mert ott csak 3 oldalról vesznek körbe hülyék.

Új hozzászólás Aktív témák