Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Solad

    őstag

    válasz SOAD19 #6131 üzenetére

    ÚÚ az nem néz ki jól. Meló után csekkolom is..

    Más téma:

    Segítséget kérnék, a topiklakók bizonyára jobban otthon vannak a témában nálam. Adott nekem egy régi Heavy Tools bringám, ami évekig kölcsön volt adva, most hazakerült.

    Kicsit szeretném használható állapotúra varázsolni, első körben úgy veszem észre ráfér egy hajtáscsere, kb 10 éve ugyanazzal a lánccal és fogaskoszorúkkal megy, ez tuti hogy kuka.

    Emellett az elsősorban aszfalton való használat miatt a borzalom kerekeket is cserére ítéltem, valami vékonyabb, aszfaltot jobban magáénak tudó külsőt szeretnék. Egy évtizedes, kvázi karbantartás nélküli használat után nem lehetséges, hogy jobban járok, ha fogom és új kerekeket veszek kompletten és arra nézek valami külsőt? Ebben az esetben az új csapágyazás is tuti jobb mint a mostani :)

    Abszolúte alkalmi használatra lenne a dolog, munkába, boltba járás, ha hosszabbat tekerek akkor azt az országútin teszem, nem hiszem hogy heti 20-30 kilométernél több menne bele, így nem szeretnék az egekbe szállni költségekkel, a váltóval, fékekkel pl nem volt bajom sosem, azokat hagynám, a bovdenezést tudom hogy tavaly lett cserélve, talán az is megteszi még, agy a magam részéről csak a felsorolt elemeket cserélném, persze ha a hozzáértők azt mondják, hogy mást is kell, akkor meghajlok ;)

    Tudtok esetleg segíteni, hogy milyen alkatrészhalmaz az amire szükségem lesz így látatlanban, esetleg konkrét típusok amik ár/érték arányban jók a fenti igényeknek megfelelően? Ha valami egyéb paraméterre van szükség, akkor valahogy előbányászom :)

    Nagyon szépen köszönöm, ha valaki esetleg időt szakít rám :R

    No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

Új hozzászólás Aktív témák