Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fred23

    nagyúr

    válasz Runner_fxr #55106 üzenetére

    Nem sietek sehová, nem versenyezni akarok, csak túrázgatni; viszont messzire is, hálózsákkal, 2-3 napra is. Bevállalnám a tömör gumit is, de csak a Tannusról hallottam, ami egyrészt k.rva drága, másrészt szerintem nem menne fel az én felnimre, mert abban a méretben tudtommal nincs. Van valami olcsóbb tömör gumi valahol? A MOL Bubi is tömör gumit kapott, csak gyártanak valahol a népnek is! :)

    Tartalék belső, szerszámok, pumpa... -és vigyem még a hálózsákokat, egyéb felszerelést...?! Ez nagyon nem bejövős. Simán vennék tömör gumit, ha van 8K/db körül, de lehet, azért még többet is kiadnék!

    Tegnap tekertem majd' 50km-t a 15K-s bringámmal, és egy álom volt. Nem tudom, mit kéne rajta nézni nagyon, 3 sebis kontrás agyváltós, olyan egyszerű, mint a faék. Az ilyet szeretem. Nyugiban szeretnék bringázni, és nem akarok sebességi rekordokat felállítani, de bevállalnék akár Balaton-kört vagy Horvátországot / Ausztriát is. Már persze megbízható gumikkal és/vagy sok tartalék zsetonnal. Előbbit szeretném biztosítani.

    Cathfaem: rákeresek arra is! Ha hosszú túrákhoz azt használják, lehet, az lesz a nyerő -ha nem túl drága. Ennyit megér, ha tényleg bírja!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák