Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Teasüti

    nagyúr

    válasz Runner_fxr #5332 üzenetére

    Manuálisan nem jöhet szóba vmi?
    Gondolok itt arra, hogy akár kézzel vmi éles szerszámmal kvázi kiforgácsolni/megtisztítani az első egy-két menetet, esetleg a menet bekezdését, ha csak ennyi a gáz. (Ne kérdezd mivel, én mérnöknek készülök, nem szerelőnek. :D ) Tökéletes nem lenne, de talán némi erőszakkal belemenne az új monoblokk.
    Vagy mondok jobbat: az első egy-két menetet akár fel is fúrhatnátok. Nem nagy veszteség.
    Ekkora fúrót már jóval könnyebb lesz találni, mint menetfúrót. :)
    Erről nem a szerviz tehet, ha szar az alapanyag.
    Ezt dobta a gép.
    Ti megfizettétek a hibátokat, hogy azután ez még egyéb mellékhatásokkal járt, hát... kínos ügy.

    (#5334) M_o_g_y_i
    Nem.
    Ez ellenőrzésre való.

    [ Szerkesztve ]

  • stracker06

    aktív tag

    válasz Runner_fxr #5332 üzenetére

    Azért azt is figyelembe kell vennünk, hogy valóban nálatok ment tönkre és azt is, hogy nem mindenkinek van pénze 100k+ bicajokra, ha tetszik, ha nem. Viszont attól, hogy valaki egy régi/olcsó bringával jár, attól még szerethet bicajozni, lehet hogy jobban is mint akinek a bicaja annyit ér mint egy olcsó autó, sőt, lehet, hogy jobban is tud annál a valakinél.

    Na, pont az ilyen vitás helyzetek miatt szerelék én majdnem mindent saját magam a bringámon. Olcsóbb, jobb, ha elcseszed csak magadra haragudhatsz és még azt is elkerülöm, hogy a boltban/fórumokon fikázzanak azért mert régi a gépem és mert nem tudok/nem akarok több tíz-/százezer forintot költeni biciklire. :(((

    Nem értem, hogy miért kell lenézni azt, aki nem vagyon érő kétkerekűeken közlekedik. Mivel kevesebb ő mint az aki pl. 200000 Ft-ért vette a kerékpárját? Én úgy gondolom, hogy valaki akkor szeret igazán bicajozni, akkor szereti igazán azt az életérzést amit ez a sport ad, ha megfelelően ápolja, karbantartja, szereti a bicaját attól függetlenül, hogy az mennyibe került, milyen fajta, vagy mennyi idős.
    (Ez természetesen csak az én szubjektív véleményem.)

    [ Szerkesztve ]

    SFm™

Új hozzászólás Aktív témák