Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    válasz Hasaggymeg #293128 üzenetére

    Trekkinges szemmel a legnagyobb baj a bubával nem is a szint (hja, kérem, a biciklit tekerni is kell), hanem a minősége, meg a vonalvezetése. Tudom, hogy minden döntés kompromisszumos, meg hogy minden szakasznak lehetett volna még ennél is rosszabb alternatívája is, de az én ízlésemnek túl sokat van benne kereszteződés, közútra kivitt szakasz, falusi kis utcák, járdázás, elsőbbség(nem)adás, olyan, amileyn mezőgazdasági utak, és fölösleges kanyarok, kunkorok. Hogy a burkolat mennyit fog bírni (ahol egyáltalán kapott újat, ès nem a kátyús, falusi utcákon, vagy a traktornyomos, kavicsos-földes tsz-úton vezetik), az meg a másik kérdés. És az igazán kritikus biatorbágyi részen én még nem is jártam. Őszintén szólva nem is szeretnék, szóval örülök, hogy nem pesti vagyok. Már amúgy is, de emiatt meg pláne.

    Az autópálya melletti tekerés engem speciel nem zavar, ez egy A-B eljutást segítő céleszköz, ha védetten tudsz közlekedni, már ok, aki sok zöldet szeretne, meg madárcsicsergést, az menjen az erdőbe. Amíg nem lesznek túl sokan, mert akkor az is egy nagy parkoló lesz, meg egy csomó retardált turista.

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

  • Friczy

    senior tag

    válasz Hasaggymeg #293128 üzenetére

    Attól függ, mi a cél. Ha az, hogy másszak egy kicsit szép tájon, akkor ehhez jó a BuBa. Ha az a cél, hogy elmenjek Bp-ről a Balatonra, akkor viszont jobb a 7-es. Igazából Érdtől kéne Pettendig mellette kerékpárút (akár úgy is, illetve főleg úgy, hogy csak a települések közt), Érdig el lehet menni kisebb utakon, Pettendtől Fehérvárig vegyesen kerékpárút/kisforgalmú út, Fehérvár után meg nem rossz a BuBa.

    Szerk: és nem autópálya mellett, hanem a 7-es mellett.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák