Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Solad

    őstag

    válasz Cathfaern #29097 üzenetére

    Sosem értem miért ragaszkodnak annyira az SS-hez a népek. Az a párszáz gramm, amivel nehezebb az agyváltó, a bringások túlnyomó többségének nem jelent semmiféle érezhető negatívumot.

    [ Szerkesztve ]

    No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

  • torzo

    Ármester

    válasz Cathfaern #29097 üzenetére

    A komment teljesen jogos. Elég sokat bringázok, ha az évi 10 ezer kilcsi soknak mondható (kezdem azt hinni, hogy nem).
    Most kölcsönbicóval járok és direkt figyelem, gyakorlatilag nem váltok Pesten, ha igen, csak valamilyen korábbi túrás megszokásból.
    A racsnimon is mindig csak az egyik fokozat kopik el, egy időben megőrjítettem a srácot, aki szerelte, hogy csak azt cserélje ki! ;]
    Szóval az SS is nagyon jó ötlet, persze rendes fékekkel.
    Aztán majd egyszer veszek egy rendes outit is, ha ismét túrázásokra adom a fejem.
    Most viszont gyors megoldás kell, mert a szabi lejár és melóba meg járni kell.

    Volt itt már bőven szó arról, hogy nincs olyan bringa, ami mindenre jó. :(
    Bennem is szerintem ilyen utópia dolgozott, de persze, ilyen nincs.
    Az agyváltót néhányan dicsérték a baráti körből, ezért kérdeztem a tapasztalatokról, de ez a projekt mostantól törölve.

    Ja, és az is az SS mellett szól, hogy az évente 30-40 defektem miatt elég sűrűn előfordul, hogy útközben belsőt cserélek. :W Na, ilyenkor tényleg nem mindegy, hogy SS vagy agyváltó! :N

    [ Szerkesztve ]

  • tatabike

    őstag

    válasz Cathfaern #29097 üzenetére

    Hát ezekkel az illetőnek kell tisztában lennie, én csak leírtam, hogy Pestre milyen bringa jó általában. Én egyik napról a másikra ültem át SS-re, ráadásul montiról 10 évvel ezelőtt. Azóta nincs mtb-m, és bármilyen bringám is van/volt, mindig tartok mellette egy SS-t, és csak kontrást, és azzal tekerek többet.
    Mondjuk az SS-en belül a kontrás egy külön műfaj, meg kell tanulni vele közlekedni, mert nem egyszerű annak, aki nincs hozzászokva... ezért is van az, hogy sokan kipróbálják, aztán messzire elkerülik. De ha belejön az ember a kezdeti nehézségek dacára, egy idő után élvezet lesz egy ilyen gépet hajtani.

    torzo, az SS-nek nem feltétlenül kell kontrásnak lennie, ha esetleg ebben látsz realitást, szerintem egy racsnis, elöl-hátul abroncsfékes példánnyal kezdj, ha nem volt még egysebis bringád. A kontrás hirtelen sok lenne szerintem.

    [ Szerkesztve ]

    Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

Új hozzászólás Aktív témák