Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zola007

    veterán

    válasz capulet75 #25711 üzenetére

    3 ok van, amiatt az országútis versenyek terjedtek el jobban
    - teljesen azonos pálya miatt abszolút objektív összehasonlításra ad alapot
    - a kerékpár eredeti felépítéséből hamarabb jutottak el a versenykerékpár szerkezetéig már az 1900-as évekre, míg az igazi mountain bikeokról csak az 1960-as 70-es évektől beszélhetünk. Igazi durvulásra alkalmas teleszkópok pedig csak a 90-es években kerültek a bringákba
    - a profitorientált reklámcégeknek sokkal könnyebb reklámfelületet biztosít egy országúti verseny mint egy terepverseny

    összehasonlíthatatlan a két ágazat, szóval mindketten fejezzétek be a fingszeletelést

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

  • Runner_fxr

    Ármester

    válasz capulet75 #25711 üzenetére

    Azért mert régóta létezik az országúti bringázás nekem kötelezően szeretni kell? :) Milyen hitelemet veszítettem el? Ki előtt? Előtted? Na ne vicceljél már, szerinted ez engem érdekel? :) Azért mert te Dániában élsz, még le lehet szállni a magas lóról.
    A monti sem alacsonyabb rangú, elnézve a mai technikai szintjét, nincs akkora múltja, de hatalmas utat járt be és rengeteget fejlődött.

    imyourfriend: Úgy beszélsz te is erről az országúti bringáról mint ha űrhajózás lenne. :) Képzeld ültem már országúti bringán, sőt hosszabb távot is mentem vele, na most mi van? :D Nekem nem jött be, és?

    Ludsimon: Nekem nem jön be az országúti kerékpár, ezt miért ilyen nehéz felfogni? Elmondhatja még akárki, hogy én mennyire hülye vagyok hozzá, meg hiteltelen meg akármi, nekem ez akkor se jön be, a montit szeretem és pont, szerintem ugorjunk.

    eddie1978: Talán egy 29"-es monti vagy cross trekking biztonságosabb lenne mint a cx.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák