Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz jjeahh #213846 üzenetére

    Nem tudom hogyan kell, azt tudom, hogy volt egy-egy 180-182-es mérésem amit utólag észrevettem a Stravan, ugyanakkor amit általában látok is és hosszabb ideig (értsd pár percig) ott a kijelzőn az max 170-172 szokott lenni.🤔
    Ami a lábak vs. keringés/légzés kifulladását illeti, nem a csapásszámtól (is) függ?...vagyis ha a tüdőd fárad ki előbb akkor talán lassúbb, nagyobb izomerőt igénylő csapásszámmal ezt tudod a másik irányba tolni, és fordítva, ha lábad nem bírja akkor pörgetni kell? :F

    #213851parandroid...hát én már nem akarok (tudok hova? :U ) fejlődni, csak kíváncsi vagyok ezekre a paraméterekre. Nagyon meg kellene választanom az útvonalat, tempót stb. ahhoz, hogy adott pulzushoz igazítsam tekeréseimet és ez sokat el is venne a kerékpározás élményéből, így marad a fűrészfogra emlékeztető BPM grafikon ami a magas és alacsony pulzusok váltakozásának képe...fel, le, fel, le mint a terep amin tekerek. :D

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák