Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Toomy

    senior tag

    válasz imyourfriend #19248 üzenetére

    Ismerek Mátra bike -os acél vázas versenyzőt. Kegyetlen ahogy megy vele. A 38-39 -es átlagú társasággal simán végig tolja az akár 200 km -es Balaton kört is. Tavaly a Tour-de Velence 130km -en együtt mentünk és akkor még az alu MERIDA -val voltam. Jót alakítottunk. persze nem sunnyogva a bolyban, hanem amikor előre kerültünk akkor húztuk 1-2 km-t a sort.
    Amúgy én is úgy voltam vele, hogy a büdös életben nem veszek carbon bringát. De a 2 év 50ezer km -el megspóroltam legalább 400 -ezer ft. benzin pénzt. Úgy gondoltam hogy megérdemlem, hogy arra költsem ami a legfőbb hobbim. Nagyon nem bántam meg.
    Persze csak a versenyek előtt 1-2 nappal ülök csak rá. Addig meg próbálom azt a szintet hozni az öreg MERIDA -val is. Mert ripsz ropsz hozzá lehet lustulni a jóhoz. :) Így próbálok fejlődni. Bár többen mondták, hogy nem ártana egy edző mellém.
    De nem tudom, hogy tudnám betartani az utasításokat, mert nekem már az is piszok nagy változtás volt, hogy nem megyek napi 100km -t. Hanem max. 2-3 órát, de azt keményen. Ma is lett volna időm akár 150 km -re is, de már nem szabad a vasárnapi időfutam miatt. Ehelyett menetem 50km-t 1:20 perc alatt.

    (#19251) fpeter07 - "Nekem elég felmenni a harmadikra."
    2012 -ben amikor majdnem 90kg voltam és nehezemre esett felmenni a 4 negyedikre, akkor mondtam, hogy ez így nem mehet tovább. Csak kicsit átestem a ló másik oldalára. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák