Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • trialboj

    őstag

    válasz jjeahh #152128 üzenetére

    Ami leginkább nem tetszett, az a 2x másfél óra amíg kocsikáztunk, teljes mértékben elpocsékolt idő volt, de így jár mindenki aki nem születik bele a jóba mint te :P
    Ilyen kiváltságok mint hogy fenyves is legyen, út is legyen, érdekes is legyen kutya se legyen, ha jól látom még neked sem opció, szóval én örültem hogy 1 db pásztort v nyájat sem láttunk, igaz vad állatokkal v más bringással, szóval senkivel nem találkoztunk, totálisan kihalt természet volt, pedig itt már voltak rendese(ebb) turistajelzések.

    " tegnap megint durván megtámadtak a kutyák"
    Rettentő idegesítő, hogy az összes vadállat, normál esetben fél az embertől, de a kutya tudja hogy mi a dörgés, és kvára nem fél, még a macska méretű kis szargyárak is fel vannak veszve ha bringást látnak, nagyon ijesztő lehet ott bringázni :((

    Ez az első fék probléma kiakaszt, nem értem hogy mehettem volna másképp, pont annyira használtam amennyire még lehetett, ahogy erősebben húztam, az történt ami a képen is látható, ahol nem volt avar, ott meg tudtam fogni, de táncolt az orra. Egyszer pl nem tudott átlendülni a kerék, és elkezdtem orra esni, súlypont hátul volt, de ez is azért jött össze, mert az első kereket nem hagytam gurulni. / de majd megmutatom, és ki lehet elemezni minden szögből, hogy mit csesztem el, mert rögzítve van 360 kamerával/

    A 2000 szint meg félreértés miatt jött össze, mikor én megkérdeztem mennyi szintet megyünk ma, akkor azt mondták úgy kb 1200ig, aminek örültem mert az barátságos, meg mentem már 1600/60km-t nagyobb gond nélkül is. Aztán mikor felértünk a legmagasabb pontra akkor mondták hogy na most vagyunk 13xx méteren, és ott derült ki hogy ők arra értették, hogy tengerszinttől mennyire magasra mászunk.

    "Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

  • Fall-N

    veterán

    válasz jjeahh #152128 üzenetére

    Igazad van. Az a baj, hogy hiába fékez a vizes lombos erdőben, ha túl erős a fékezés akkor azért csúszik meg az ember. Akkor már lassabban átkerekezni is jobb rajta. Hirtelen fékezés vagy irányváltásból zakó lesz.

    Mondjuk itt erre nincs fenyves, csak tölgy, nyár, bükk és akác van. Meg a jó kis iszap.

Új hozzászólás Aktív témák