Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz Because #132165 üzenetére

    Sok szívás után a harmadik kispumpámat vettem meg nemrég jó drágán és ez végre jó, ezért most eszembe sem jut megint pumpát venni :DDD . Főleg mert a legtöbb minimpumpa nyomásmérőjéről nem valami rózsásak a vélemények, + nagyon kevés van olyan ami még rácsavarós is.

    6030D: Köszi! Tudom vinni, olyan kis kék schwalbe-t vettem amilyen Toobee-nek van (asszem). Lefelé nem vagyok olyan vészesen lassú csak felfelé (ezért akarok annyira javítani ezen, a héten ha felmelegszik az idő megint nekiállok az alapozóknak :D ), pl. a Somlyói lejtőn ahol gyakran becsapatom 66-ból a 12-ik vagyok 40.9km/h átlaggal meg 49.0km/h max sebességgel és igen, itt kaptam felütéses defektet is :DDD . A KOM még messze van, de ennyiért nem is szeretném kockáztatni az életemet... max majd a következő életemben egy xc fully-val.
    Azt nem tudtam, hogy ezek nincsenek kalibrálva, azt hittem az összes egyformán mér.

    (#132171) 6030D: Ti még nem tekertetek együtt? :Y . Amúgy én is nagyon alacsony nyomáson használtam eddig normál vastagabb belsőkkel, igen picit elmászkál, de nem fordul le vagy valami és ha megszokod, legalább jobban tapad és jobban vasal. Meg nagyon könnyen felütheted :D

    Hasaggymeg: :R

    [ Szerkesztve ]

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák