Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz Runner_fxr #129350 üzenetére

    Rossz helyen a tizedes vessző. :DDD...amúgy lehet megázol holnap,ma lett volna jó.Gondolom nem értél rá.

    Napfénysüti...nekem bakancsban,2 zoknival a taposón is megfázik nulla allatt/1,5 óra fölött. :( ...sajnos mivel nem sok izom van lábfejünkön,csak a gyaloglás tudja igazán melegen tartani.Régi trükk az újság,vagy nejlon a lábfejedre,egy próbát megér.

    [ Szerkesztve ]

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz Runner_fxr #129350 üzenetére

    Nem tudtam, hogy ebből is van Plus verzió. Igazából ez és a 820 is tud rendes navit ahogy elnézem, tesztek szerint viszont már túl kicsi a kijelző ahhoz, hogy kényelmesen használd ezt a funkciót. Mondjuk neked lehet jó lesz így is és bőven elleszel vele, de én a nagyobb kijelzőről már nem váltanék vissza, néha már úgy érzem még ez is határeset ha navigálni kell... kár, hogy szerintem az 1030 már hülyén néz ki a bringán a nagy mérete miatt, meg drága is. Nem értem a Garmin miért nem gyárt már ilyen köztes kijelzőmérettel navit, és a 820-at miért kellett az 520 méretére butítani. Így most van az 520/820, az 1030 és köztük egy nagy piaci rés.
    Amúgy még egy észrevétel: ha a térképen szét is akarsz nézni pl. ha menetközben tervezel utat, vagy meg akarod nézni, hogy hol vagy éppen és mi van a közelben, akkor érintőkijelző nélkül az tuti nagyon macera lesz, ha jól látom az 520 Plus csak gombokkal kezelhető. Én a mai kínálatból minimum a 820-at venném meg, de azt sem szívesen, szerintem az egyel régebbi 810 jobb vétel lehet navira. Persze te tudod, hogy neked mire van szükséged és milyen kompromisszumokat vagy hajlandó kötni.

    [ Szerkesztve ]

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák