Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rain Blade

    tag

    válasz trialboj #111153 üzenetére

    Hát tegnap nagyon letörtem srácok..... Mire 3 hét használt briga kutakodás után végre eldöntöttem hogy leszarom veszek egy újjat kiderült hogy egész Mo-ban hiány van a Merida bringákból... valami köcsög szlovákok felvásárolták az egész készletet 20asával 40esével vitték őket....a boltos faszi is fél óráig ecsetelte nekem hogy ő se tudja mi lesz .. .még csak június van de már a 2018as modellekből is alig van pár darab és állítólag nem is lesz..... :O :( :O
    Az én méretembe meg különösen nehéz ügy amúgyis.... :( 46-48as.....
    Szal le vagyok törve..... mivel tisztára bele szerettem már összeválogattam hozzá a kiegészítőket is most
    nagyon rosszul érintett... és más bringára nem is tudok gondolni....

    Ja és ilyet se hallotam még.. Egészség pénztár kártyára lett volna és volt olyan bolt ahol megmondták hogy akciós terméket nem lehet venni belőle...nem is értettem.... :(

  • pc360

    addikt

    válasz trialboj #111153 üzenetére

    2.0 környéke. Nem virslikről beszéltem nyilván, MTB-kről esett szó. Ugyanazzal az energiabevitellel egy átlag terepmintázat és a kedvenc Hurricane között ennyi jön ki, 25 vs 35 km/h. Ennyit számít csupán a külső. Egy ilyen Race King-hez képest is sokat nyernél, az X-kingnek pedig semmi köze az aszfalthoz - már ha arra gondoltál. A másik is csak a futóélre hasonlító valami miatt nem olyan lassú talán, de ott is inkább arra tippelnék, hogy kényszeredett megoldásnak számít az aszfalton. Két külön kategória, és ha soha nem próbáltad, akkor ne is tedd, mert utána mindog fanyalogni fogsz a csodalájtos XC gumikkal az utakon!

    [ Szerkesztve ]

    Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

Új hozzászólás Aktív témák