Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ZolkoW

    őstag

    válasz ROBERTOH #109908 üzenetére

    Én csak nézek, milyen kincsek vannak az apróban relatíve kevés pénzekért, de igaz, hogy én is inkább kisebb tételekkel kockáztatok, meg 1-1 alkatrészen nem csak kevesebbet bukhatok, de kevesebb a hibalehetőség is. (kézbe veszek egy hajtókart, és kb. látszik, hogy jó vagy nem - igaz, hogy legtöbbször nem veszem kézbe, csak a csomagból kibontva :P )
    Nomeg ahogy használt autónál is az értelmes ember eleve számol némi plusz költséggel, itt is játszik, hogy elhozod, és kapásból rá kell költeni kicsit..

    Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

  • pc360

    addikt

    válasz ROBERTOH #109908 üzenetére

    Kényszer? Nemigen. Ha van 5 kilód egy gépre, akkor egy újonnan másfél millás darabot szerezhetsz annyiért, nyilván a megfelelő csekk után. Mindig megéri a járműveknél a használtazás, ameddig számít a pénz/minőség arány, ami egyébként az új gépeknél a legszarabb.

    Aki új gépet vesz, az vagy nem ért hozzá, vagy a rászánt idő nem ér neki annyit, és így fizeti meg az árát. Az új cuccokat annak éri még meg megvenni, aki olcsón be tudja szerezni külföldről, vagy van nagyker bejárása. Az, hogy egy itthoni boltnak csak azért kifizessek 20-35%-al többet, mert megtette azt a hatalmas erőfeszítést, hogy kihozta nekem a nagykerből.... kösz, nem. Hülye lennék. Támogassa a bérleti költségét a f.om. Max elmegyek én érte Csepelre, vagy kihozza 1-2 nap alatt Németországból a futár, hogy aztán a Magyar Posta ülhessen rajta egy hetet, mindenesetre hozzájutok.

    Most pl. nekem is van egy jó vázam és villám (Fox) eladó, és hiába tudom, hogy tökéletes állapotban, szervizelve van, az anno 280 ezres kisker árának a töredékéért tudom csak eladni, így az esetleges vásárló nagyon is jól jár vele majd.

    [ Szerkesztve ]

    Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

Új hozzászólás Aktív témák