Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Runner_fxr

    Ármester

    válasz jjeahh #105745 üzenetére

    Köszi a tippet, bár csak nem ekkora szemétládák. Biztos ami biztos lementettem.

    Hasaggymeg: Mondjuk annyiban speciális az én esetem, hogy egyrészt egy pedelec montiról van szó, amit jóval macerásabb szerelni mint egy hagyományost. Másrészt meg Cannondale, amihez az alkatrészeket nem emelik le a sarki kerékpárbolt polcáról. Ha minden alkatrész elérhető közelségbe lett volna, már rég készen lennék vele. :) Tehát nem feltétlenül ekkora szívás egy használt bringa, még akkor sem ha felújítandó. Mondjuk ez a villa dolog engem is meglepett. De abban igazad van, hogy feltehetően egy nem túl műszaki beállítottságú felhasználó, úgy ahogy van használta volna. Bár a váltó problémák hamar utolérték volna. Vagy egy finom kis láncszakadás a pedelec-el, turbó módban. :D
    Közben eszembe jutott, hogy itt a gyári RS Sektor villa, még nem adtam el, annak a fékhídja más, abban táncol a 2,8-as gumi. Ha megjön hétvégéig a lánckerék, akkor átmenetileg visszamegy a gyári villa. Így használható lesz végre a bringa.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák