Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz trialboj #94277 üzenetére

    Hát én még össze-vissza akartam tekeregni Gyimest, Tusnád és Szent Anna tó környékét meg a Nagyhagymás-hegységet is idén, de a lábam kicseszett, szal nem, messze nem sikerült teljesíteni a kitűzött célokat és m*rha mérges vagyok miatta :D . Egyelőre abban reménykedek, hogy a lábam egyáltalán helyrejön műtét nélkül...
    3 bringa... :)) Jó neked.

    Más: végül 3db km órát rendeltem :DDD , egy megy a haveroknak meg kettő nekem, ebből 2db olyan amilyent ajánltál és jön még egy Inbike, mert picit tartok az általad ajánlt km óra anyagminőségétől, képeken elég gagyinak tűnik, + testbikeon is azt írják, hogy nagyon rendben van, csak gagyi a háza... No de majd élőben kiderül mennyire zavar a dolog és melyik válik be, kíváncsi vagyok. A 3 km óra mindenestől $14 volt :DDD Az egyiket majd max rádumálom valamelyik haveromra vagy elajándékozom... És ha már rendelgetés, megint 10 csomagom jön kínából és az összes bringás cucc, a helyi postással már haverok vagyunk :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák