Új hozzászólás Aktív témák

  • kmarci25

    veterán

    válasz Hasaggymeg #86322 üzenetére

    Na, megmenekültem az elsőre kinézettektől. Élőben még ijesztőbbek voltak, mint a képeken.

    Maradjunk egyelőre nálam. Magasság: 183 cm, belső lábhossz: 84 cm, súly: 83 kg. A kalkulátor szerint 55-56 cm-ig jó vagyok, de az 56 az ideális.
    Igazi hobbibiciklit keresek, amivel a vonzáskörzetemben lehet tekeregni pár kilométert. (Nem munkábajárás, nem komoly tekerés.) Esetleg nyaralásokkor rövidebb földút/murva. Kosár jó lenne rá, mert hétvégenként útbaejetnénk zöldségest, pékséget, de a legjobb egy leakasztható kosár lenne.
    Trekking bringára gondoltam, az ajánlott oldalakon ezeket találtam, amik tetszenek:
    - egy kicsit túl MTB-s, kicsit ütött-kopott, a méretét nem tudom (lehet, hogy kicsi lenne?)
    - kettő már jobb valamivel, de itt is a méret miatt aggódom, kicsinek tűnik
    - három
    - négy kicsit talán nagypapás :), meg nem tudom, hogy tartsak-e az agyváltótól... :F
    - öt Békéscsaba... :( (bp-i vagyok)
    - hat ez már Bp.

    Újjonnan: van a Csepelnek ilyen Blackwood-ja, illetve ez a Budapest, de ez meg megint az agyváltó.
    Sejtem, hogy a Decathlon itt szitokszó, de tényleg annyira gáz, ott is láttam olyan 55-65-ig jól kinéző bringákat.

    Nagyon max 70-et költenék rá, ha használt akkor ebben benne kéne lennie egy szükséges felújításnak is.

    Bocs, ha hosszúra sikeredett, és minden segítséget előre is köszönök. :R

    "There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

Új hozzászólás Aktív témák