Új hozzászólás Aktív témák

  • tatabike

    őstag

    válasz zoli03 #32352 üzenetére

    Nincs semmi gond.
    Még annyit fűznék hozzá, hogy a 20 év kerékpárszerelést és építést úgy értsd, hogy én ezekért soha egy fillért el nem fogadtam senkitől, mert nem volt ez soha a pénzkeresetem, szívességből csináltam illetve csinálom ismerősöknek, rokonoknak szomszédoknak. Olyan volt, hogy vettem lerobbant bringákat, amiket felújítottam, aztán eladtam, de sosem nyerészkedtem rajtuk pofátlanul, a belefektetett munkámat meg főleg nem érvényesítettem az árban.
    Mikor több időm volt, jártam árvákhoz a gyerekotthonokba, és rászántam egy-két hétvégét havonta, hogy együtt megszereljük a bringáikat, mert ott tényleg nem volt senki, aki segített volna Nekik. Volt, hogy széthordták a szerszámaimat, amiknek aztán egy része sosem lett meg, mert mindenki szerelni akart, de bőven kárpótolt az öröm a szemükben, amikor a reggel még reménytelen állapotú bicikli két óra múlva már gurult alattuk...
    Nagyjából ez az én szervizes pályafutásom, és ezt nem is akarom feladni. Ha van időm, segítek bárkinek, akár úgy is, hogy elhozza a kerékpárját, és együtt megcsináljuk, aztán mindenki boldog. Csak hightech "űrbiciklikkel" ne zaklasson senki, az nem az én asztalom...

    Ja, ma vettem jó áron (10ezer) egy komplett Deore XT V-fék szettet, bovdennel, bovdenházzal, minden kis bizbasszal. A hétvégén beszerzett Magellan trekkingre szánom.

    Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

Új hozzászólás Aktív témák