Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz 6030D #288860 üzenetére

    Ne is mondd, a félórás erdőben fetrengés után gondoltam csak kellene tenni valamit, de persze ment a faxom teszteltetni magát, így gondoltam mivel elég drága a cucc (16e forint) inkább felhívom háziorvosomat (még sosem láttam csak beszéltem vele telefonon :DDD ) írja fel az Epipent mert hát né mi történt velem és a zasszony aggódik cefetül. Csodálkoztam is milyen simán ment, fel is írta én meg majdnem kaptam egy második anafilaxiás sokkot mikor azt mondták a patikában, hogy tizenhatezer :Y ...nem volt elég lélekjelenlétem elutasítani (már a 3. gyógyszertár volt mert hiánycikk :U ) így kifizettem, most majd meg egy évig, míg lejár szavatossága, hordhatom magammal :O ...ha nem felejtem otthon, vagy nem hullatom éppen el. :D Már gondoltam arra is felmarkolok otthon, ellenőrzött körülmények között egy darazsat, lássuk a medvét, de még nem mertem. :B ...na meg az sem garancia semmi későbbi csípésre adott allergiás válaszra. :(

    [ Szerkesztve ]

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák