Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz -=RelakS=- #265224 üzenetére

    Toobee és én is csináltunk már olyant, hogy türelem híján a lánc kimosása nélkül elkezdtük wax-al kenni a zsíros láncot. Idővel gondolom úgyis kikopik belőle a gyári zsír és lassan átveszik a helyét a wax... nem tudom, mert nálam annyira fekete lett a hajtás ezzel a "módszerrel", hogy végül mégis kimostam a láncot és az egész hajtást. De szvsz baromira túl van lihegve a dolog, mintha mindenki 100 eurós XX SL lánccal tekerne és lenne értelme napokig a lánc tisztításával szöszölni, majd hetekig a fórumon elmélkedni róla :DDD . Miközben az olyan ennél fontosabb dolgok, mint a geometria, ami gyakorlatilag meghatározza a váz formáját, a bringa viselkedését, a testpoziciódat és, hogy hogy érzed magad a bringán... rendszeresen le van kamuzva :F .

    #265225 ZolkoW: Én is meglepődtem az elején, amikor bringamosás után a forró waxos láncon még mindíg volt rendes kenés és nem kellett újrawaxolni, nagyon jól ellenáll a víznek.

    [ Szerkesztve ]

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák