Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz Gzas #199589 üzenetére

    Ha rendeltetésszerűen használod, vagyis 99% aszfalton, akkor országúti váltás felé mozdulnék el. 1.7mm-es húzású váltásod van, így én Shimano 105-öst vennék most...ha rossz úton is tolod neki, ne adj isten murvázól, akkor inkább monti váltó kell ne csattogjon, így talán ezek közül venném, Acera, Alivio, vagy Deore. Aztán majd egyszer kicseréled az elsőt is, meg a hajtóművet, meg...mindent. :DDD...ha egyáltalán kell, természetesen, mert a fül azért van, hogy az törjön, így meglehet semmi baja a váltódnak. :F
    Itt meg olvashatsz arról mi mivel megy. ;)

    #199588ZolkoW...erről a kürtős kalács jut eszembe, "otthon" kalácstészta felcsavarva a hengerre és cukorba mártva volt, mely a sütés közben ráolvadt cukormázat alkotott, "itthon" meg belemártják dióba, kakaóba, kókuszba, majd megtöltik középen Nutellával és rányomják a tejszínhabot... :U Az ikszcé az egy nyurga, merevfarú egyzserű és gyors kerékpár mellyel sík aszfalton, murván 25km/h fölötti átlagot is lehet nyomni (na nem nekem, hanem azoknak akik nem átallanak hátba szúrni vetélytársaikat ;] ), de amelyikkel kis túlzással felmászol a falon is és lefele sem jön zavarba egy sziklásabb, gyökeresebb 20+%-os lejtőn is. Én értem, hogy szórakoztatás mindenekelőtt, de nekem sem XC a már-már a Harleyra hajazó laposságú homlokcsővel és első rugóúttal ellátott, hintalóvá alakított ( de még mindig XC-nek csúfolt) tulajdonképpen sokkal inkább ugrabugrálásra és gyors ereszkedésre alkalmazkodott (szerintem már inkább) trail kerékpár.

    [ Szerkesztve ]

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák