Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    Mivel esély sincs rá, hogy bárki meg tudja mondani, mikor jön meg a smart görgőm (tacx flux s smart), gondoltam veszek addig használtan egy butát... Hehehe, kis naív...

    125 eur-ért találtam Tacx Blue Motion Pro T2625-öt, ebayen, ez akár még jó is lenne (újan 210 eur a nem Pro, de ehhez van keréktámasz, meg matrac is). Kellene ugye még egy tartalék kerék, hogy ne az enyémet kelljen mindig átszerelgetni. Na, itt lehidaltam, 50 eur alatt nem találok 28-as hátsó kereket a környékbeli boltokban, de még ebayen se nagyon. Főleg olyat, ami 10-es kazettát is tud fogadni (ami önmagában megint egy 50 eur körüli összeg (mondjuk ezt úgyis kell vennem az okosgörgőhöz is. Egy tacx tréninggumi 40 eur, a belső ehhez képest aprópénz, olyan 4-5. Olyan 300 eur körül talán meg is tudok állni, és ebben a görgő ebayes ár, ha nem az lenne, akkor 400-500 lenne a vége. Az igaz, hogy kazettával. Ehhez képest az okosgörgő 583 eur-s ára nem is a világ vége, jó, ehhez még kell egy keréktámasz (az már megjött a rendelésből, 20 eur), egy matrac (60 eur újan, de gondolom bármilyen tréningmatrac jó, van itthon pár), meg egy kazetta (40-50 között láttam 10 sebis 105-ös sorokat). És azért az egy másik világ. Másik lehetőség, hogy szerelhetem át a hátsó kerekemet tréninggumira (nincs sok kedvem hozzá), és akkor csak a butagörgő kell, a többi cucc adott. De akkor tavaszig vissza nem szerelném, az biztos. Ideiglenes megoldásnak ez így egy kicsit azért drága játék, meg túl sok macera, ha meg megjön az okosgörgő, lesz egy fölösleges butagörgő, kerék, meg gumi, aztán vagy el tudom adni, vagy nem, az addigra már mocskos fogaskeréksort meg szerelhetem át az okosgörgőre.

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák