Új hozzászólás Aktív témák

  • ZolkoW

    őstag

    nekem 20 éves autóm van, és ha nincs áram, akor is van fék, csak fékszervó nincs :)
    De ugyanígy vagyok a biciklis fejlesztésekkel is, legalábbis ami az elektromos irányt illeti: szerintetek mennyire érdekel az elektromos váltás, ha 150 ropit előbb kifizetnék egy f*sza merevvillára, mint egy teleszkópra? :D

    Más: most jövök a bizniszelésből, eladtam a Vitus vázam (+villát + droppert, meg pár apróságot vele). Hirtelen jött ötlet volt, de beláttam, hogy nekem inkább való egy túrázósabb/XC-sebb kétkerekű. Fel van adva a lecke, de szerencsére nem sürget semmi, csak az, hogy most nincs montim. A legvalószínűbb mondjuk, hogy veszek nyeregcsövet, és akkor a Ninert megint tudom használni. Esetleg adhattok tippeket VÁZra, ami fogad 27.5+ és 29-es kerekeket is, de inkább a 29er mivolta a hangsúlyos. Az eddigi legjobb tippem ez, de banyek, ~215e egy aluvázért, és akkor még nem szállították ide. Mondjuk tény, hogy kéne.
    Csak apróság, hogy hétvégén még rendelhető volt, mostanra meg már nem...

    Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

Új hozzászólás Aktív témák