Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz jjeahh #128932 üzenetére

    M-785 ...amint írtam,alaposan körbenézve az a benyomásom lett,hogy rágás ide,állítás oda immár 32500 km-t mentek egy,a hátsó kereket érintő agygenerállal.Na persze ott volt a kazetta mizériám,meg a hátsó sorom tartóbakjának repedése,mind-mind xt,de azok más tál tészták...bár talán a kazettatest is ide tartozik,hisz az a kerék része.Az első széthullott olyan...15-20e km után,aztán az új amit rendeltem még 300km-t sem tartott,de nem tudtam gariztatni,mert kellett a kerékpár,és szétszedtem összerakni a régi darabjaival kiegészítve.A második rendelt darab immár úgy 10e km óta teszi a dolgát...egyelőre.Tehát volt itt minden,sz@r xt-től,türelmetlenség miatti szerencsétlen garivesztésig.Ugyanakkor nejem Fulcrumja beázott...az esőtől. :U Amúgy az új,ipari csapágyas kerekeknél akár Fulcrum,akár más,az agy szervizelése kábé a csapágyak cseréjéből áll,amit ha te akarsz csinálni kellenek a csapágykiütő és behúzó.

    [ Szerkesztve ]

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák