Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz Napfénysüti #127767 üzenetére

    Valóban szoktam vacillálni,mert bár nem egy nagy durranás (Sigma Buster 200),de volt,hogy állt 1-2 hétig a lámpám ,aztán mikor elindultam vele a hidegben kevesebbet tartott mint számítottam.Most az van,hogy rátöltök használat nélkül is 1-2 hetente,és bármilyen keveset is használom,utána mindig teljesen feltöltöm.Aztán köztudott,hogy télen,hidegben hamarabb merül,az utánaállítás,ha esetleg megütöd és moccan a fül sem tudom mennyire macerás ,nem beszélve a pöcögtetőben levő elem merüléséről stb-stb. Még a vezeték nélküli km órákat is ezért rühellem,pedig a vezeték nem a legesztétikusabb elem a kerékpáron. :U

    kacsyx...hát nem! 1999 Yuan, ami cirka 300 $, már igazán nem pénz, még forintban sem (78.000 Ft). Gyorsan körbenézve egy sima, jobb Monti ára itthon....ez azért kissé megkérdőjelezi a cikkírók kerékpáros szakértelmét. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák