Új hozzászólás Aktív témák

  • Mariann294

    őstag

    válasz ShiTmano #109027 üzenetére

    Hát annyi hogy 10 cm-el szélesebb lesz a bicaj, a másik meg hogyha esik az ember, akkor kevés az esély rá hogy megússza a tükör. Bár nekem azért pár esést kibírt. A tükör része meg nagyon könnyen karcolódik, kényes. Más hátránya nincs, amúgy remek tükör lenne mert nagyon széles a látószöge, nem torzít, egyből tudod mi milyen távolságra van, én a hátrányai ellenére ajánlom, lehet vissza váltok rá. Lehet kapni újabb változatot a Dooback II-t erről viszont nincs tapasztalatom.

    (#109023) Hasaggymeg: Szerintem aki forgalomban teker annak elengedhetetlen. Nekem se volt sokáig, de sok bringás videót néztem ahol szerintem elkerülhető lett volna a baleset ha az emberke látja hogy mi történik mögötte, ezért vettem tükröt. Sokkal jobb mint állandóan hátra nézegetni, és jóval biztonságosabb is. Amikor eltört az egyik doobackem és nélküle kellett mennem állandóan a tükör helyét néztem, nagyon rossz volt nélküle mert baromira megszoktam, és amig be nem szereztem egy másikat hagytam is a fenébe a bringázást, pedig nagyon fanatikus vagyok. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák