Keresés

Aktív témák

  • Teasüti

    nagyúr

    válasz #90933760 #44404 üzenetére

    A mostani áruházi példányokról nem tudok nyilatkozni, nekem egy Neuzer Y vázas van. De ez igényesebben van összerakva, bár ugyanabban a kategóriában szoktuk emlegetni.
    Nálam a csapszegek a mai napig szolgálnak, évek óta. A váz nincs szétverve, pedig ezen a bringán éltem a kamaszkorom is - ütöttem, vágtam. A Zoom villa, az ment tönkre hamar - így is két évet szolgált. Más nem. A kerekeket könnyen le lehetett gyilkolni, volt, h egyetlen cserkész túra után vihettem centríroztatni, de maéletbiztoa közlekedésben felhasználva semmi gondjuk nincs - a hátsót leszámítva, az cserélve lett duplafalúra. Pedig nem sajnálom, rendesen kihasználom a rugózást. :-)
    Azt se mondanám, h össze vissza rugóznak. Még nem ültél ilyenen látszik. Ha a súlyodnak megfelelő a beállítás, akkor normálisan mozog csillapítás nélkül is. Elvégre már maga a váz és a tag nem épp finom mozgása csillapít. :-D

    Szvsz itt is lehetne két kategória. A hiper horrortól az enyém azért jóval különb. Aki meg hiper horrort visz ki terepre, az kössön előtte életbiztosítást! ;-)

    Hehehe megnyertem ebay-en egy licitet, kemény 2.03 $-ért kapok egy bicikli riasztót. Ezt a vázra rögzíthetős ABC gombos csodát. Ez még ebay-es viszonylatban is fél áron van. :C

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák