Keresés

Aktív témák

  • fpeter07

    veterán

    válasz rétisün #4413 üzenetére

    Én sem mostanában fogok eljutni ilyen körökre. :) Azért szép lehetett. Kell nekem sok Giro-t nézni, még a végén teljesen elvarázsol a bitumen. Nem tagadom, felfelé a sima betonon sokkal kényelmesebb menni. Egyszerűbben be lehet osztani az erőt. [link] Erre szoktam rá mostanában. Tegnap már nem ment nagyon szenvedősen. Azért megnézném egy profi edzését, hogy képes egy 1000m-es hegyre gyakorolni.

    [link] Erről a "kulacstartó" megoldásról van valami véleményetek? Elég szépen el tud fogyni már az az egy kulacs víz. Hátitáskákat nem igazán kedvelem. Az izzadós alkat nem fejez ki engem igazán. ;]

  • whiskey

    tag

    válasz rétisün #4413 üzenetére

    Nem látttam nálad mi ennek az oka, de több esetben láttam olyan rögzítést ami azért téved, mert a GPS kikapcsolásakor az EEPROM-ban benne maradnak az utolsó pozició adatai.
    Ha úgy indítod a kliens szoftvert, hogy a GPS még nem pozícionált akkor az EEPROM-ból kiolvasott pozícióval inditja az útvonalad mentését. Így az út elejéhez hozzá ad egy csomo fals távolságot. Egyszer dobd fel szerkesztés nélkül, és ránézek, hátha közösen megfejtjük a hibát.

    Ma mentem egy 30-as teszt kört a felújított outival. Nagyon lassan készült el, de jó lett. A platform pedál csak a teszt idejére került fel. Azt hittem többször le kell szállnom állítgatni a váltón, ülésen, féken, de a műhelymunka jó lett, így csak tekerni kellett.

    Legközelebb jobb minőségű képeket dobok fel, de most csak erre volt lehetőségem ..

Aktív témák