Keresés

Aktív témák

  • _seth_

    veterán

    válasz ---Lasali--- #37220 üzenetére

    Most hogy írtátok a teleszkópok felújítását én is elgondolkoztam rajta, a bringát használtan vettem így az előélete homály szinte teljesen. A teló jól mozog és mindenféle terepen csillapít. SR suntour XCM V2-esről van szó, ez elvileg gázos 8 centis úttal. Érdemes konkrétan ezt a fajta telót valahogy szervizelni? A szimering még nagyon szépen zár rajta ennyit látok. Hogyan lehet lemérni, hogy hány mm-es telóúttal rendelkezik? Papíron találok 8-10-12 centis úttal is, elvileg ebben a meridában 8-as volt. Vonalzóval mérve a szimeringtől a becsúszó rész 10 centi kereken.

    Ui.: nekem eszembe sem jutott, hogy a küllőanya színét kiválasszam pedig a piros bringámhoz a piros színű talán jó is lett volna de így is sokat javít a megjelenésén a matt fekete agy-küllő-felni :)

    [ Szerkesztve ]

    Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

Aktív témák