Keresés

Aktív témák

  • ---Lasali---

    Közösségépítő

    válasz hoffman_ #37051 üzenetére

    Minél jobbat, nyomás álló legyen meg vízálló.
    Molibdén-diszulfid (liqui molly, würth), fehér titánzsír (Hanseline), kék jó minőségű zsírok (mobil1), nyomásálló piros zsírok.
    Csavarokra én a fehér titánzsírt, vagy a molibdénosat mondanám a legjobbnak.
    Bowdenházba kimondott olajat, zsírt ne tegyél, mert beletokmányosodik, szorulni fog, ki lehet dobni majd az egészet. Oda egyedüli dolog ami nekem eddig bevált, az a teflonos TF2 weldtite, ezzel lehet mosni aztán törölgetni a bowdeneket, házba meg bele lehet nyomni.
    Én most ki akarok próbálni valami felület nemesítő zsírt is, rendeltem egy xado lila zsírt. Egyébként a metabond ht amit annó a legjobbnak mondtak de a 10ezer ft / 400ml ár az nekem sok. :D
    Egyébként ha nem akarod eltúlozni a dolgot, meg nem akarsz sokat költeni zsírra, és optimista vagy, azzal kapcsolatban hogy nem fog beázni a csapágy, akkor jó a MOL LZS 2 EP is. Shimanonak a felsőbb kategóriás agyaikba (amibe fényes kónusz van) tettünk sokszor, és volt olyan, ahol 4 ezer km alatt alig volt látható kopás, és a zsír sem sokban tért el az újtól. De ez csak akkor jó ha nem kap egy icipici vizet se, mert az lzs2 megdöglik a víztől.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák