Keresés

Aktív témák

  • hoffman_

    nagyúr

    válasz ludsimon #18121 üzenetére

    Azért a reakcióra kíváncsi lennék ha a sok 20-50 ember közül odakiabálna valaki torka szakadtából azt mondaná mi a fenét művel.

    Én ezen már többször gondolkodtam, és mindig ugyanarra jutottam. Nem humánus dolog, nem is szép, mindenki azt gondol, amit akar, nyilván, de én nekifutásból arconrúgnám azt az embert, akit látom, hogy nagyban flexeli a lakatot, hát még a bringát.

    venember:

    Bakker, ezek akkus flexszel járják a várost?

    Látod. Ha valamit kifigyelnek akkor persze nem is kell járni, emberünk reggel 9-kor lelakatolja, 14.00-kor érte jön, ezt meglesik párszor, a 4. alkalommal már flexxel a zsebükben ott lesznek 9.15-re.

    Xantomas:

    Igen, értem a problémát. Így érthető, ha senki ember fia nem mert odaszólni a flexesnek. Én tartom a fenti állításom.

    [ Szerkesztve ]

    "The time you enjoy wasting is not wasted time."

  • Cathfaern

    nagyúr

    válasz ludsimon #18121 üzenetére

    "Csak a legtöbb ember leszarja mi történik körülötte MO-on."
    Én inkább úgy mondanám, hogy a (nagy) városokban. Terjed a neten egy videó, itt is volt már linkelve szerintem többször is, amin azt mutatja, hogy mennyire egyszerű különböző bicikli zárakat átvágni... azt is fényes nappal, egy forgalmas út szélén csinálja, ha jól rémlik a videó végén mondja is, hogy az egész videózás alatt egyetlen egy ember ment oda, hogy mégis mit csinál.

Aktív témák