Aktív témák

  • Ariadne

    őstag

    válasz ludsimon #4491 üzenetére

    Na majd fényképezek én neked az ablakomból, de az panorámakép lesz, HHH-val meg a fél Budai-hegységgel... :P Konkrétan most ahogy így ülök, ha jobbra nézek, a Rózsadombot meg a HHH-t látom. :DDD Bár sajna csak albi...

    mindenki: Végülis én csak egy rövid kis körre mentem ki (bocsi, dqdb és zabcs80), mert nem találtam meg a naptejemet (költözés hátrányai...), és nem akartam napszúrást kapni, így is leégtem egy kicsit.

    Leteszteltem a leendő hétközbeni kis edzőkörömet (Hűvösvölgyben az Ördög-ároknál lévő sorompótól kéken vitorlázó (nem, nem sárgán :D, még), onnan tovább kéken, Árpád-kilátó és aszfalton le a 11-es busz vonalán. A terepes része garmin szerint 6 km/230 szint, időben egyelőre csúnyán fél óra körül van, plusz két-háromszor le kell szállnom a vitorlázó felé, szóval hát van hova fejlődni... Ez a szint érték eléggé soknak tűnik, tartok tőle, hogy valójában messze nincs ennyi, de a garmin ezt dobta...

    [ Szerkesztve ]

    "In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

Aktív témák