Aktív témák

  • asuspc96

    senior tag

    (#26430) szki
    "Sajnos idehaza nevetséges a bicajos munkába járás kezelése."
    Igen ebben teljes mértékben igazad van...meg a nyugathoz képest... Etiópia a szilícium-völgytől :DDD

    (#26439) rétisün
    itt kb 2x16,5km lenne szó napi szinten.... :))
    Szerinted milyen kilátásaim vannak ?

    Azért gondolkodok ezen, mert épp számolgattam, hogy 4év alatt ameddig bejárok a suliba az 4x9x3850=138.600.- mindezt napi 2 óráért (2x1) heti 5-ször hónaponta 20 alkalom és éves szinten (kb 9 hónap tanítási idő) 360 órát csak utazok egy éveben! 15 napot egyhuzamban az évből....hát hülye vagyok én :DDD
    Igaz az időt már amit a be és visszaútra szánok megmaradna csak nem dobálnám ki a pénzt a bérletre....

    A másik, ahogy emelkedik majd a benzin/disel ára (nő majdnem minden energia is), úgy az utazási költség is....kb ahogy tervezem ugye a kőolaj elfogy kb 30-40 év múlva... gondolom az mindenkiben benne van, hogy az utolsó 10-20 évben mi már nem kapunk mert a közlekedésre megy el majdnem a fele(!) (erről sajna nem találtam forrást).
    Szóval lesz egy olyan 600-800ft átlag benzin ár amikor majd nekem kellene autó...hát ezt a f@xt...
    Remélem a lényeg átment...ha valamit rosszul látok azt természetesen elfogadom, :R

    asuspc96

Aktív témák