Új hozzászólás Aktív témák

  • degu

    senior tag

    válasz HEMP #1518 üzenetére

    Jo!
    Ne menjunk bele az optimista/pesszimista szemleletmod elemzesebe,mivel nem ez a topik temaja! Az elet szepsegeben viszont teljesen egyetertunk! :R
    A szemleletmodom nem az elet minosegere vonatkozik,hanem a tapasztalataimon alapul...de ez egy masik thread...
    Egyik ngaborral sem ertek azonban egyet/ :DDD /a neveles mindenhatosagat illetoen,mivel pont a fiatalok hajlamosak arra,hogy mindent sajat maguk probaljanak ki.Es ehhez kapcsolodik az utolso eszrevetelem.
    Figyeljetek meg! MINDEN ember ugy erzi,hogy a rossz dolgok csak,es kizarolag masokkal tortenhetnek meg...
    Sajnos igen sokan ugy erzik,hogy ok megtehetik azt a dolgot,ami masoknal katasztrofat eredmenyezett,mert:
    -Ok masok
    Ok ugyesebbek
    -Ok okosabbak
    -Ok szerencsesebbek
    -stb.
    Ezert van nap,mint nap oly sok halal az utakon,mert ugy kezd bele a csoka-mondjuk a szabalytalan elozesbe,hogy tokeletesen meg van gyozodve,... neki nem tortenhet baja.O meg tudja csinalni! Ezert autozik sok ember a bizt.ov becsatolasa nelkul,ezert latni nap,mint nap embereket be nem csatolt bukosisakkal motorozni,ezert /is/ gyujt ra a nikotinista minden nap a 40.cigire,ezert ette a sogorom a porkoltet 2 ujjnyi zsirral / 2m elmeszesedett veroeret csereltek ki neki az orvosok-az utolso pillanatban!/
    ...es ezert gyujt ra a fuvezo az X.-dik jointra,issza meg a reggeli 1-2 feleset a jo magyar.
    Ezert gyozkodott a hegymaszo haverom a nevezetes magyar hegymaszo-baleset utan,pontosan kielemezve,hogy milyen hibakat kovetett el a szerencsetlenul jart sporttarsa,de ez Vele nem tortenhet meg,mert O okosabb,ugyesebb,ovatosabb,stb.Ket honap mulva balesetet szenvedett egy nevetseges gyakorlofalon,es piszkosul osszetorte magat.
    En nem kabszereztem soha,semmilyen anyaggal,mert tisztaban vagyok a veszellyeivel,
    es nem szandekozom kiprobalni,hogy meg tudom -e tartani a *merteket*
    De nagyon sokan gondoljak ugy,hogy Veluk ez nem tortenhet meg! tehat nyugodtan fuvezhet!
    Ugy legyen! :R

    verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

Új hozzászólás Aktív témák