Keresés

Aktív témák

  • alázógyík

    őstag

    válasz daninet #30301 üzenetére

    Szerintem meg tényleg nem érted....

    Tényleg ilyenek az emberek, patent autót akarnak, hiba nélkül, karc nélkül, gombokért.
    Szerintem ugorj neki még 1x a cikknek. ;] ;)

  • DeltaPower

    őstag

    válasz daninet #30301 üzenetére

    frissen vásárolt kocsit legalább 2x viszed a szervizbe: mielőtt megvennéd, hogy kiderüljön mit kell rajta javítani, és miután megvetted, javítani amit kell. használt kocsinál olyan nincs, hogy semmit se kell, ha más nem is, de olaj-olajszűrő-légszűrő csere erősen ajánlott.

    bsh: előtted a lehetőség megvenni a sandyt :) én kivárok a bulldozerre, az alatt nem kell 1-2 év múlva a lapot is cserélnem procival együtt :D

    [ Szerkesztve ]

    "Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

  • bartucc

    addikt

    válasz daninet #30301 üzenetére

    Szerintem jogos az indulat, ami jön a cikkből. Persze, hibás az eladott autó, de azt is meg lehet beszélni, hogy akkor javítás belekalkulálható-e az árba, és hasonlók. De hogy el vannak a magyar vásárlók is szállva, annyi szent. Az eladók is legalább annyira, tisztelet a kivételnek. Közben frissítettem, de tényleg nem a köcsögösködés a lényege a cikknek, hanem hogy megértesse, álomvilágban élnek az emberek. Olyan ne is akarjon alkudni, aki nem is ért hozzá. Eleve paradox.

    Norb3rto: inkább azt mondanám, amíg normálisak vele, ő is az, aztán meg már előjön a rutin, hogy kell kezelni a hülyéket.

    Van ismerősöm, aki nagyon benne van a kocsitémában, velem egyidős srác, de kéthetente pakolnak össze autókat, otthon is két kocsit újít folyamatosan. De, ő is ezt mondja, nem azt nézik, hogy b@szki, mennyi km az évente, hanem hogy jóóisten, már 100 ezer felett van? Meg lehet nézni, átlagosan egy TDI motor pl meddig bírja a strapát. Ez után nem hiszem hogy aggódni kellene, főleg hogy a kaszni a fontosabb használt autónál, nem a motor. Előbbit lehet generálni, akármi, persze ne kelljen azonnal, de ha a kaszni elkezd rohadni, olyan mint a rák.

    [ Szerkesztve ]

    "Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

  • K6000

    tag

    válasz daninet #30301 üzenetére

    Minden használt autó telepen van átlag 4-6 db olyan autó ami tényleg korrekt. A cikk úgy állítja be mintha egy telephelyen hegyekben állnának ezek az autók a hulladék szarok meg elvétve. A valóság az, hogy azt a 30 hulladékot is el kell adni, és a vevőnek azt kell elhinnie ez valóban a kevés kilométeres törésmentes, semmit nem kell ráköltenem kategória. Persze van egy hátsó sor kategória, amiről sötétben becsukott szemmel sem hiszi el senki, hogy eljut akár az utca végéig önerőből. Na az az igazi művészet eladni. Pedig azt is el kell adni, bármi áron.

    [ Szerkesztve ]

    ASUS PSCH-L 3.2GHz HT Intel. 4db Corsair 1GB ECC DDR ram 400MHz dual channel, SCSI U320 Seagate 73GB 16mb 15000rpm 2db (raid 1) + 2x WD160 RE (sata raid 0) + HP SCSI Dat72

Aktív témák