Aktív témák

  • Simi2000

    tag

    Őőőőő.
    Sztem meg kellene várni hogy pontosan mi is lesz ebből a fizetős hirdetésekből, és utána kellene csak anyázni mindent és mindenkit. Temetni az oldalt, stb....Ahogy Én olvastam, a magán emberkéknek lesz x db ingyenes hirdetése.Ezzel az akcióval, főleg a bazárok, és egyéb ebből élőket kívánják hatékonyabban fizetésre ösztökélni.
    Nem hiszem hogy egy átlag usernek havonta 2-nél több hirdetésre lenne szűksége. Aki ennél többet hirdet, az már üzletel vele. Az hogy ezt eddig ingyen megtehette, azt csak az oldalnak köszönhette. Persze biztos mindjárt valaki jól megmondja nekem, hogy ő havonta 10 hardvert vesz magának, és el is hiszem....de a többségnél nem ez a jellemző. Valamint nem hinném hogy olyan drágára csinálnák meg a hirdetési rendszerűket, mivel azzal csak maguk alatt vágnák a fát. De ahogy mondtam várjuk meg hogy mi lesz belőle, és majd ha már éles lesz a rendszer (és rossz) akkor kell felszólalni ellenük. Ki emlékszik még rá, mikor megváltoztatták a fórum arculatát? Egy vagy két éve? Pontosan mr nem emlékszem. Teljes színkavalkád volt, alig lehetett olvasni a szövegeket....Akkor is nagy felháborodás volt, de belátták, hogy a többségnek nem jött be az új stílus, és változtattak rajta. Ha nem lesz jó a rendszer úgyis fognak rajta változtatni.

Aktív témák