Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szaki1986

    tag

    válasz adp #68269 üzenetére

    Köszi a választ!
    Ez a vásárlás ilyen hirtelen felindulásból elkövetett vásárlás volt sajnos :). Pedig én aztán minden szarnak utánakérdezek itt a fórumon (szgép, laptop, hifi, kamera, stb.), ennél vmiért nem gondoltam előtte. A neten pedig elég alaposan utánaolvastam, szinte mindenhol pozitívan írtak róla (mindkét gépről).

    Két opcióm van: vagy visszaküldöm még jövő héten hétfőn-kedden a darálót (elvileg kedden jár le a 14 nap), aztán veszek egy graef-ot (mondjuk cm800?), vagy használom még egy ideig (nem ihatatlan a kávé így se, csak többre számítottam), a non-pressurized modot úgyis megcsinálom, vmit talán segít.

    A kávéfőzőt nem szívesen cserélném le, ennél nagyobb/drágább gépet nem szeretnék. Használtat se szeretnék venni. Tudom, hogy sose fog olyan kávét csinálni mint a több 100 ezres gépek, de vszínű még olyat se mint a Gaggia Classic akárhogy is moddolom, de azért egy vmilyen minőségi ugrást csak elérek a szaros Dolce Gusto-hoz képest :).
    Ezt a Pacificaffe la piazza-t pedig ki fogom próbálni, teljesen jó áron van.

    Szerk.: Ja, amúgy igen, a legfinomabb, 1-es álláson van a daráló, és úgy is nagyon gyors a lefolyás.

    [ Szerkesztve ]

    https://www.flickr.com/photos/136049009@N07/

Új hozzászólás Aktív témák