Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ábi

    tag

    válasz Parci #45486 üzenetére

    Gondolom rám is gondolsz hájpolás alatt. :D
    Arany nem folyik belőle, különben nem lenne még ennyi eladó példány sem. ;] Én sem mondom minden shot után, hogy ez volt a legjobb.

    Én is annyit írtam anno, hogy nagyobb tartományban lehet vele jókat húzni, mint más nyomás alatti gépeimmel.
    Égett kávét nekem még nem produkált. A termosztátot még az első héten ikeás húshőmérővel belőttem, azóta csak húzom a kávékat és élvezem.
    Minden gépen lehet szart húzni, a Caravellel nehezebb. ;)

  • Kávé Kálmán

    tag

    válasz Parci #45486 üzenetére

    Én figyelek Parci, hidd el figyelek. De ahhoz, hogy másokat megérts Neked is figyelni kell. Szerintem Te sem vitatod: ahhoz, hogy az ember kiismerjen egy gépet, nem az a mérvadó, hogy hány éve van meg neki, vagy hány darab sorakozik belőle a pulton, hanem tisztán az, hogy mennyit használja (ésszel, vagy odafigyelve, ha úgy tetszik).

    Példának okáért 20 éve van varrógépünk odahaza, és már ajándékot is varrtam vele a világ legjobb ex-barátnőjének, mégse állítanám, hogy értek hozzá. Nem is állok vitába varrónőkkel, hogy az ndk-s tökömtudja milyen nevű varrógépnek párja nincs a glóbuszon.

    Amiből számos dolog van a háztartásban, azokhoz kevés kivétellel értek, mert az ex nem terhes a gyűjtőszenvedélytől (így hát ez nem releváns példa).

    Na, én pont úgy szkeptikus voltam a Caravel-lel kapcsolatosan, ahogy Te is, mégsem tettem közkinccsé hitetlenkedésemet a home-barista Caravel-eposz-topikjában. Hanem bekapcsoltam (kicsit kényszer alatt) és elkezdtem használni. 2 éve volt már akkor nálam, csak azért, mert szűrőtartó-gyártáshoz muszáj, hogy az embernek legyen min terveznie, próbálnia. Ja, és már akkor is a legszebb kávégépnek tartottam.

    Szóval elkezdtem használni, és egyik ámulatból (fújjj már megen ez a hype!!!) a másikba (istenkém-istenkém) estem. Tódd félre az összes egyéb géped, és használd 2 héten keresztül a Caravelt és semmi mást. Ez másként nem megy. Különben mindig csak a felszínt fogod kapargatni (ez tudom, hogy erős volt). Én se gondoltam volna ezt azelőtt, hogy erre kényszerültem volna. Ha összehoztad, és nem előítéletesen sikerült eltölteni ezt a két hetet vele, akkor meg fogod érteni, hogy miért hozsannázik a sok jenki a home-barista-n, és miért ad el Francesco hetente tucatszám ebből a gépből világszerte. Azért mert nagyszerű.

Új hozzászólás Aktív témák