Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jolti

    senior tag

    válasz Parci #41670 üzenetére

    Most ezzel el leszek egy darabig. :D Ő meg hülye lenne eladni. ( Meg ebből is legalább olyan jó gépet faragok! :DDD )
    Közben Dozó helyesbített -köszi-, ezek szerint én rossz helyen olvastam utána.
    4 dl.bojler/3kg fej. Az sem olyan rossz kombó azért. :D Bár mindenhol fél lityit írtak. De nekem ez is tökéletes! Főleg, hogy réz.Bár nem volt aluparám.

    (#41671) Surda- Köszi! Igyekszik az emberfia. Apró lépésekkel.

    (#41675) soldier2: Toobee írta közben. ( Bakker Toobee! Tényleg ott a kép! Qurva google!! Mindent tud! Kicsit lejjebb meg ott a fiam a piros pihenőszékében, ahogy magyaráz valamit, meg egy csomó képem. Besz@rok... :D Honnan a pic..ból kombinálja össze a képeket?! )
    Macap M9 P ( La Spaziale-nak csinálta a Macap. )
    Csak én szanaszétflexeltem', hogy kompaktabb legyen, meg kapott egy dozerless modot, meg raktam bele egy elektronikus időzítőt.
    Meg a nejem miatt át lett festve, mert a szürke nem tetszett neki! :D A csontszínű szerinte jobb a konyhában. :K Bár mondjuk ebben igaza lett!

    [ Szerkesztve ]

  • zolnagy

    őstag

    válasz Parci #41670 üzenetére

    Nana :D
    Azért néha megfordult a fejemben. De többet úgy nem adok el gépet, hogy nincs meg az utód és nem használom párhuzamosan a kettőt egy kicsit.
    Az igazság az, hogy a silvano valóban nem szép gép (nekem, a most szerzett piros 0650 sokkal szebb szvsz), de marha kényelmes használni. A 1,5 perc alatt felfűtő gőz is jól jön, ha csak forró csokira kapcsolom be a családnak. Szal ez egy hosszabb folyamat, de gondolom Jolti se most tervezi váltani ;)

Új hozzászólás Aktív témák