Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zozoka49

    csendes tag

    válasz BlacKSouL #1351 üzenetére

    no most segitsél,ha tudsz. A szervizben megnézték, azt mondták többször is kipróbálták,minden alkalommal jól kijött a kávé, így biztos, hogy az én kávémmal van a gond. No hazafele vittem, és boltban vásároltam Chibo őrölt kávét, és kipróbáltam. Nekem otthon ezzel sem jön ki a kávé, nem jön át .Vízzel próbálva átjön.Többször próbáltam, az egyszemélyes és a kettő adagossal is, egyik sem főtt ki. Ha a szűrőtartót leveszem, a kávé vizes, vagyis nem nyomja át. Próbáltam felhívni a szervizt, hogy ugyan már mondják meg milyen kávéval próbálták ki, még azt vennék és megpróbálnám, de az átvevő hölgy nem tudta megmondani, a javító műhely nem ott van ahol a felvevő, így csak ígérte, hogy hétvégére megkérdezi, mert most a kolléga szabin van addig.Szóval elfogadnák minden tanácsot aki ért hozzá, hogy milyen kávéval használják ezt a gépet???Mert így állandóan kell mellette egy másik gépnek is lenni, hogy kávét tudjunk inni.

  • zozoka49

    csendes tag

    válasz BlacKSouL #1351 üzenetére

    Késessel daráltam. A szervizben kiderült, hogy Chibo bolti őrölt kávéval próbálták.Vásároltam őrölt kávét, azzal próbáltam.Mivel újból egyszer kifőtt háromszor nem, visszavittem a szervizbe,jelezve, hogy most sem működik. Kérték, hogy a kávét is vigyem be amivel próbálom. Bennt volt egy hétig, tegnap elhozhattam. A szivattyúja jó, náluk is egyszer lefőzi, többször nem. Bárkitől elfogadnák bármi tanácsot, mit tehetnék? Igy eldobhatom a drága kávéfőzőt,mert számitani nem lehet rá, mikor van kedve lefőzni a kávét.

Új hozzászólás Aktív témák