Új hozzászólás Aktív témák

  • Thyb

    senior tag

    Én lassan 20 éve kávézom. Valaha török KV-t ittam most viszont ha tehetem (otthon kötelező jelleggel) akkor kotyogóban főzött KV-t iszom.
    A párom szoktatott rá a Dallmayer Prodomo (fekete jelzésű, amugy van kék is) KV-ra amit itthon sajna nem kapni, de a sógoréknál már van. NAgyon jó. Én az erős KV-kat iszom, ami ugy néz ki, hogy reggel lefőzünk egy 4-es adagot, abból egy adag tejjel mézzel a páromé, a 3 naturban minden nélkül az enyém. Ezek után bent a cégnél KV-val inditok(frissen őrölt KV-s automata) kb 2 adag, majdegy óra mulva még egy. Ha ebédig nem de akkor utánna szigoruan jön egy dupla, majd még délután 3-4 magasságában is egy dupla.

    Ezt mindet minden nélkül. A KV akkor adja vissza az igazi izét, ha nem tesz bele az ember semmit.

    Amugy ha nagyon fáradt valaki, akkor azt kell csinálni, hogy lefőzöd a KV-t a kotyogóban, majd visszaöntöd és ugyan azon a zaccon még egyszer átfőzöd. Elég ütős kis lötty lesz belőle. Ha már ez sem segit, akkor lehet olyat csinálni, hogy egy 3 dcl-es bögrében az ilyen duplán átfőzött 2 dcl KV-hoz, adsz 1 dcl rumot. Na ez üt. Ettől ha nem voltál valóban fáradt akkor felmászol a plafonra. Szivbetegek és gyomorérzékenyek ki ne próbálják. Zenész koromban az 5-7 napos turnék végén ilyennel tartottuk fenn magunkat.

    Ha a hatalom csúcsán nincs erkölcs, alatta nincs szabadság.

Új hozzászólás Aktív témák